Forum Hisphaldon

Oficjalne forum o projekcie gry Hisphaldon- zapraszam!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 Sat-09-10 18:23:30

Nath

Administrator

Zarejestrowany: Fri-09-10
Posty: 17
Punktów :   -1 

Twórcy Hisphaldonu

Tutaj zostanie umieszczona lista twórców gry oraz ich formularze.

1.Nath
Nazwa gracza w Margonem: Dragix
Prawdziwe Imię: Jakub
Płeć: Mężczyzna
Pożądana nazwa gracza w Hisfaldonie: Artanis
Wiek: 15
Umiejętności:  Grafika typu pixelart , teksty typu zadanie, programowanie- zaawansowane skrypty itp./ ogólnie- pilnowanie porządku.
Stanowisko : Administrator gry
Przykład naszych umiejętności: Nie dotyczy.
Ocena przykładu:  Nie dotyczy.
Dlaczego Hisfaldon:  Nie dotyczy.

2.teledysk mucha
Nazwa gracza w Margonem: Teledysk Mucha
Prawdziwe Imię: Paweł
Płeć: Mężczyzna
Pożądana nazwa gracza w Hisfaldonie: Horacy Hentere
Wiek: 11
Umiejętności: Wszystko po trochę ,teraz się uczę.
Stanowisko : Pomocnik
Przykład naszych umiejętności: http://i37.tinypic.com/33kvz2o.jpg
Ocena przykładu: 5/10
Dlaczego Hisfaldon: Hisfaldon planowaliśmy razem długo i nie mam zamiaru się poddać , i wiem że to wypali. Na start mogę dać 60 zł.

3.Sachees
Nazwa gracza w Margonem: Sachees
Prawdziwe Imię: Adam
Płeć: Mężczyzna
Pożądana nazwa gracza w Hisfaldonie: Gormitas
Wiek: 10 :> Ale za to jestem mądrzejszy od niektórych 15 latków. :>
Umiejętności: Questy, pilnowanie porządku(znam zasady poprawnej polszczyzny i interpunkcji), ewentualnie projektowanie mapek\ outfitów(projektowanie, nie robienie!)
Stanowisko : Pomocnik ++
Przykład naszych umiejętności: -----
Ocena przykładu: -----
Dlaczego Hisfaldon: Bo. Nie. Mam. Co. Robić. - Opisane w 5 zdaniach.

4.senttinus
Nazwa gracza w Margonem: senttinus
Prawdziwe Imię: Kamil
Płeć: Mężczyzna
Pożądana nazwa gracza w Hisfaldonie: Sentinus
Wiek: 16
Umiejętności: grafika, strona fabularna i literacka(historie, opisy, nazwy itd.), mapki
Stanowisko : MG +++
Przykład naszych umiejętności: http://img338.imageshack.us/img338/1743/kikimora.png http://www.margonem.pl/?task=forum&show=posts&id=223446
Ocena przykładu: 9,9/10
Dlaczego Hisfaldon: Chciałbym być z jakąś grą MMO od samego początku i coś w niej znaczyć...

5.oluniek
Nazwa gracza w Margonem: oluniek
Prawdziwe Imię: Gabriel
Płeć: Mężczyzna
Pożądana nazwa gracza w Hisfaldonie: Gabrielos Eclipse
Wiek:10 ale jestem mądrzejszy niż nie jeden 14 latek.
Umiejętności: Grafika typu pixelart, teksty typu zadanie,ogólnie- wszystko po trochę prócz programowania.
Stanowisko : Pomocnik ++
Przykład naszych umiejętności: Czarodzieje z Nithal potrzebują pomocy - (190):
Zadanie zaczynamy u wiedźmy Edny. Rozmawiamy z nią i do wywiadujemy się, że od pewnego czasu rytuały i czary magów z okolic Nithal nie działają.Prosi nas o pomoc.Zgadzamy się.Edna radzi nam abyśmy udali się do Larpagona.Gdy do niego dojdziemy rozmawiamy z nim, a on mówi nam, że kilka lat temu do Nithal przywędrowali ludzie w białych strojach,którzy chcieli magią zniszczyć miasto. Złapano ich i uwięziono pod kanałami, zaś na nie rzucono czar, dzięki któremu nie mogli się wydostać.Wkrótce także na miasto została nałożona magiczna bariera.Wracamy do Edny.Ona po wysłuchaniu wiadomości od nas stwierdza, że sekta która została uwięziona pod kanałami chce się uwolnić poprzez swoje rytuały.
Prosi nas abyśmy zwołali naradę magów.Mamy poinformować o naradzie Interbada, Wysoką Kapłankę z Torneg, Jarena, Van Sura, Amrę, Saprasa oraz Larpagona i Kapłanki z Nithal. Gdy ich powiadomimy wracamy do Edny, ta mówi nam, że udaje się na naradę. Czekamy 15 minut i rozmawiamy z Edną, ona informuje nas, że magiczna bariera Nithal słabnie, a czar rzucony na kanały niedługo wygaśnie. Musimy przynieść jej rzeczy, które będą potrzebne by wzmocnić czar obronny rzucony na kanały. Przynosimy: fiolkę Płynnego srebra, 3 Krwi demona, Orb ognia, Dwuręczny zabijacz oraz Laskę szamana.Czekamy aż Edna wzmocni czar. Po 10 minutach mówi nam, że wzmocniła czar lecz musimy zabić Heretyków. Udajemy się pod kanały i zabijamy:
Heretyk Wzywający: (0/30)
Heretyk Nowicjusz: (0/30)
Heretyk Mistrz Magii: (0/30)
Heretyk: (0/30)
Heretyk Czarny Wdowiec: (0/30)
Heretyk Milczący Mściciel: (0/30)
Heretyk Mistrz Tortur: (0/30)
Heretyk Cichy Zabójca: (0/30)
Heretyk w transie: (0/30)
Gdy już zabijemy Heretyków wracamy do Edny i mówimy jej, że pod kanałami są jeszcze Hurysy, na które został rzucony urok. Ona mówi, że zdejmie urok lecz potrzebuje: 5 Rozcieńczonych krwi torturowanych, 3 Zaklęte dusze ognia, 5 Magmowych kamieni oraz 3 Kwiaty Fermurtnika Kłączastego i 3 Bulwy Trądnika Pręcikowego. Dajemy przedmioty Ednie, i czekamy 10 minut aż wróci. Po tych 10 minutach rozmawiamy z nią i już wiemy, że nie udało się jej zdjąć uroku. Więc musimy zabić również Hurysy:
Hurysa Patisja: (0/20)
Hurysa Nikolja: (0/20)
Hurysa Rapsolieta: (0/20)
Hurysa Achajeta: (0/20)
Hurysa Lussien: (0/20)
Gdy zabijemy Hurysy wracamy do Edny. Ona informuje nas, że w każdą pełnię księżyca pod kanałami pojawia się swtór zwany Demonisem Panem Nicości. Mamy zabić Demonisa oraz przywódców Sekty:
Zabij grupowo:
Demoniczny Strażnik: (0/2)
Sadolia Nadzorczyni Hurys: (0/1)
Bergermona Krwawa Hrabina: (0/1)
Sataniel Skrytobójca: (0/1)
Annaniel Wysysacz Marzeń: (0/1)
Gothardus Kolekcjoner Głów: (0/1)
Zufulus Smakosz Serc: (0/1)
Demonis Pan Nicości: (0/1)
Po ich zabiciu wracamy do Edny.Teraz musimy wezwać magów do pomocy. Idziemy do: Jarena, Van Sura, Amry, Saprasa oraz Interbada i Larpagona po czym wracamy do Edny.
Czekamy 15 minut, aż magowie wzmocnią barierę Nithal i rozmawiamy z Edną.
Musimy wbić magiczny miecz w sam środek pentagramu.Miecz dostaniemy od hetmana Rezarda za 25k, z tym mieczem idziemy do kapłanki Vigro. Trzeba jej przynieść Doskonałą czaszkę, 2 Lilie oraz Święty ogień ( Dostaniemy od Van-Sura za 20k i kryształ południcy.) i kryształ Złotego Smoka ( Zdobędziemy od Jarena za 100k i Kostur spoconego maga.) Z tymi przedmiotami wracamy do kapłanki. Wręczamy je i czekamy 5 minut aż kapłanka zaczaruje miecz. Dostajemy czarodziejski miecz i idziemy wbić go w pentagram. Gdy wbijemy miecz wracamy do Edny, ona dziękuje nam i wręcza nagrodę.

A pixelaka nie dam bo mi drugiego Dysku twardego nie widzi PC-et :{
Ocena przykładu: 8/10
Dlaczego Hisfaldon: Pewien czas temu dałem ci kilka propozycji do gry. Mam trochę czasu i chcę wam pomóc w jej tworzeniu.

6.Darazat
Nazwa gracza w Margonem: Darazat
Prawdziwe Imię: Kacper
Płeć: Mężczyzna
Pożądana nazwa gracza w Hisfaldonie: Darazat
Wiek: Zdradzę jedynie na GG.(8614542)
Umiejętności: Szczerze powiedziawszy dobrze wychodzi mi pisanie zadań/tekstów/dialogów.
Stanowisko: MG+++
Przykład naszych umiejętności: http://www.margonem.pl/?task=forum&show=posts&id=224133 - link do przykładu opowiadania. Co do zadań, muszę znać określonych BN'ów i ich wygląd. Tyle mi wystarcza do napisania dialogu/zadania.
Ocena przykładu: 8/10
Dlaczego Hisfaldon: Dlaczego? Odpowiedź jest skomplikowana. Z jednej strony z nudów, acz z drugiej z chęci cieszenia się, że coś stworzonego przeze mnie będzie opublikowane.

7.Ves Kerait
Nazwa gracza w Margonem:Ves Keirat
Prawdziwe Imię:Krzysztof
Płeć:Mężczyzna
Pożądana nazwa gracza w Hisfaldonie:Vosher
Wiek:14 lat
Umiejętności:Questy.
Stanowisko: Queściarz
Przykład naszych umiejętności: Pomóż Lorensowi z Górskiej przełęczy w Kopalni rubinów 1 p. uzbierać Dużo warte kamieńie (29):Zaczynamy zadanie Lorensa.Lorens prosi ciebie abyś znalazł dla niego kilka kamieni zgadzasz się na to na początku każe ci znaleźć Kawałek sztabki złota idziemy poszukać kawałka sztabki złota.Znajdziemy go w w zniszczonej kopalni lecz.Zanosimy kawałek sztabki złota Lorensowi on zabiera go i każe ci znaleźć Krwisty rubin.Tym razem znajdziemy go w lesie w jaskini cienia 2 p. bierzemy Rubin i zanosimy go Lorensowi zabiera drugi kamień tym razem każe nam odebrać bandytom Zielony kamień Elfów zabij bandytę który ma kamień elfów.Widzimy trzech bandytów zabijamy ich i odbieramy im kamień wracamy do Lorensa oddajemy mu trzeci kamień.Lorens każe ci znaleźć ostatni kamień kamień mocy.Znajdujemy go w Lesie Energii zawracamy do Lorensa oddajemy mu ostatni kamień.Zdobywamy Błyszczące się rękawice oraz 10000 złota i 9000 tysięcy doświadczenia.
Ocena przykładu: 5/10
Dlaczego Hisfaldon:Od 2 lat chciałem pomóc w grze teraz znalazłem Hisfaldon.

8.władca niczego
Nazwa gracza w Margonem: władca niczego
Prawdziwe Imię: Dawid
Płeć: Mężczyzna
Pożądana nazwa gracza w Hisfaldonie: Herlon
Wiek: 11
Umiejętności: Grafika typu pixelart/ teksty typu zadanie/ ogólnie- pilnowanie porządku/
Stanowisko : Pomocnik
Przykład naszych umiejętności: http://img163.imageshack.us/img163/7295/rdzka.png
Sahin: Witaj podróżniku co cię do mnie sprowadza?
My:
-Tak przechodziłem...
-Masz dla mnie jakąś pracę?
NIEPEŁNE
Ocena przykładu: 4/10
Dlaczego Hisfaldon: Bo umiem coś zrobić i to dokończyć i robiłem parę prac w dawnym temacie...

9.SmoczeOstrze
Nazwa gracza w Margonem: SmoczeOstrze
Prawdziwe Imię: Mikołaj
Płeć: Mężczyzna
Pożądana nazwa gracza w Hisfaldonie: Sir Rewus
Wiek: 16 września będę miał 13 :<
Umiejętności: Ogólnie- pilnowanie porządku
Stanowisko: Pomocnik ++
Przykład naszych umiejętności: Więc... umiem pisać poprawną polszczyzną, nie spamuje i nie wykonuje żadnych czynności które mogłyby naruszyć regulamin.
Ocena przykładu:
Dlaczego Hisfaldon: Hmm... Wielu ludzi próbowało robić gry tego typu lecz tylko przy Dragixie widzę szanse na powodzenie.

10.Kiniaa Super Owca
Nazwa gracza w Margonem: Kiniaa Super Owca
Prawdziwe Imię: Kinga
Płeć: Kobieta
Pożądana nazwa gracza w Hisfaldonie: Kiniaa Super Owca (jestem już zarejestrowana od dawna )
Wiek: 13 lat
Umiejętności: Tworzenie grafik.
Stanowisko: MG+++
Przykład naszych umiejętności: http://tinypic.pl/jynjbh04wxg7
Ocena przykładu:
Dlaczego Hisfaldon: Kolega mnie poprosił, zgodziłam się. Teraz nie mogę się wykręcić, bo będzie foch :< Ale i tak nie częściej niż 1 out i itemek miesięcznie.

11.Dziedziczka cieni
Nazwa gracza w Margonem: Dziedziczka cieni
Prawdziwe Imię: Agata
Płeć: Kobieta
Pożądana nazwa gracza w Hisfaldonie: Cassida
Wiek: 14
Umiejętności: Mogę pilnować porządku w grze, a w przyszłości mogę tworzyć treści questów i eventów.
Stanowisko: MG
Przykład naszych umiejętności: U podnóża góry znajdujesz uroczą gospodę. Wchodzisz. Okazuje się ona
pusta, a za barem widzisz zatroskanego gospodarza. Podchodzisz do
niego i rozmawiając z nim dowiadujesz się o jego kłopocie.
Okazuje się, że stworzenia grasujące na szlaku zniechęcają ludzi do
odwiedzania gospody, która stoi koło najprostszej drogi do jednego z
miast i zamiast chodzić tędy, ludzie wybierają okrężną drogę, przez co
gospoda podupada. Kiedy proponujesz mu swoją pomoc jego twarz się rozjaśnia,
ale ma wątpliwości czy dasz rade podołać zadaniu. Zapewniasz go, że
sobie poradzisz. Więc:
Zabij: Górski tygrys (x35)
Śnieżny niedźwiedź (x20)
Duch góry (x10)
Wracamy i powiadamy go o wykonaniu zadania, jednak to nie koniec zadania
ponieważ ludzie niewiedzą jeszcze, że szlak jest już wolny od potworów.
Musimy udać się do najbliższej wioski i ich o tym powiadomić (wystarcz
powiedzieć o tym przypadkowej sobie, a ona przekaże dalej).
Wracamy do gospodarza, a on daje nam w nagrodę Koktajl (pełne
uleczanie, 100k punktów) i 500k expa.
Ocena przykładu: 6,5/10
Dlaczego Hisfaldon: Chciałabym uczestniczyć w jakiejś grze od początku.

12.peciuszkokrul
Nazwa gracza w Margonem: Peciuszkokrul (konto kolegi).
Prawdziwe Imię: Patryk
Płeć: Mężczyzna
Pożądana nazwa gracza w Hisfaldonie: Thezal
Wiek: 19
Umiejętności: Potrafię bardzo dobrze programować chodzę do liceum informatycznego znam HTML, PHP, MySQL i JS, jeśli chodzi o te na stronę.
Stanowisko: SMG
Przykład naszych umiejętności: Pisałem- znam HTML, PHP, JS i MySQL.
Ocena przykładu: Nie dotyczy.
Dlaczego Hisfaldon: -----

13. Sejdon
Nazwa gracza w Margonem: Sejdon
Prawdziwe Imię: Bartek
Płeć: Mężczyzna
Pożądana nazwa gracza w Hisfaldonie: Klodden
Wiek: 13
Umiejętności: Pixelart- grafika
Stanowisko: Pomocnik
Przykład naszych umiejętności: Mam parę w profilu na Margonem.
Dlaczego Hisfaldon: Nie mam co robić.

To tyle.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.teamwielgie.pun.pl www.skierniewicka-melina.pun.pl www.wirtualnaeurowizja.pun.pl www.zip08.pun.pl www.duelmastersteam.pun.pl